OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

Westmalle Tripel

Westmalle Tripel foto
Objem: 330ml Obsah alkoholu: 9.5% Stupňovitost 19°

Pivovar:
Westmalle
Pivní styl
Tripel
Přívlastek:
Trapistické
Popis:
Westmalle Tripel je komplexní a vyvážený tripel zlaté barvy. Má úžasně ovocnou vůní chmele a zralých banánů. Toto plnohodnotné pivo nabízí jemnost a eleganci trapistických piv. S jeho jemnou chutí a krémovým pocitem v ústech vydává hořké tóny podporované ovocným aroma s jemným nádechem vanilky. To vše díky pomalého procesu vaření piva a jeho refermentaci v láhvi. Pivo nese známku "Authentic Trappist Product"

Historie:
Westmalle Tripel byl poprvé uvařen v r. 1934. Tato „matka všech Tripelů" je světovým odkazem na tento styl a inspirovala řadu pivovarů. Westmalle Tripel byl představen v době zahájení nové klášterní varny. Recept byl upraven v r. 1956 a od té doby se už nezměnil. Tripel označuje skutečnost, že jednotlivé složky se používají ve větším množství, než obvykle. Jinými slovy, toto silné světlé pivo obsahuje třikrát množství přísad, které byly použity pro původní pivo Westmalle Trappist. Ostatní pivovarníci přijali od té doby pro tento druh název „tripel".

Doporučení:
Jedná se o vynikající aperitiv.