Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme.

Firemní akce

Pauwel Kwak Bierhuis vám pomůže uspořádat různé druhy oslav, firemních akcí, teambuildingů včetně degustačních akcí našich piv. Vychutnat si můžete nejširší nabídku belgických pivních speciálů u nás. Ponoříte se do autentické atmosféry pivního baru této země, která má bohatou pivní kulturu podobnou té francouzské vinné. Tento svět promění každou vaši akci v nezapomenutelný zážitek.

Firemní akce fotka č.1
Firemní akce fotka č.2

Vzhledem k široké nabídce našich piv vám rádi poradíme s výběrem, poskytneme odborný výklad k jednotlivým pivům a připravíme degustační akce. Výborná piva, sýry a naši domácí kuchyni si vychutnáte ještě lépe s příjemnou barovou hudbou.

Chcete si odnést nějaký dárek s sebou domů nebo obdarovat své blízké? Vyberte si z naší široké nabídky lahvových piv všech velikostí, chutí i tvarů a my vám je zabalíme s sebou. V naší archivní vitríně najdete i mnohé dárkové sety s krásnými pivními sklenicemi. Věnovat můžete také dárkové vouchery různých hodnot.

Těšíme se na vás.

Firemní akce fotka č.3