Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme.

Panáky / Shots

0,04l Grey Goose vodka 95,- Kč
Grey Goose je ultra premium vodka, která je vyráběná a lahvovaná ve francouzském Cognacu. Způsob destilace je tzv. Pot Still a filtruje se přes aktivní uhlí. Oplývá lehce kouřovým aroma s náznakem máty a obilí.
0,04l Hendrick's gin 115,- Kč
Hendrick´s Gin je vyráběn ve městě Girvan ve Skotsku firmou William Grant & Sons. Využívá dvě metody destilace – Bennet still a Carted-Head still. V ginu najdete esenci z okvětních lístků růže (Bulgaria Rosa Damascena) a okurek.
0,04l Diplomático Reserva Exclusiva 125,- Kč
Sladký, s ovocnou chutí, což je charakteristické pro všechny rumy Diplomatico, avšak obsahuje ještě vyšší koncentraci a intenzivnější chuť. Jedná se o výjimečný rum určený k pomalému upíjení, který se stal lahůdkou pro všechny milovníky rumů.
0,04l Glenlivet Founder's Reserve 40% 140,- Kč
Whisky s vůní citrusu a pomerančovníku. Vyznačuje se sladkou chutí, ovocným nádechem pomeranče a hrušky, vyvážené jablkem. Dokončení je dlouhé, měkké a krémové.
0,04l Becherovka 90,- Kč
Tradiční český bylinný likér, vyráběný v Karlových Varech. Vyrábí se z více než dvaceti druhů bylin a koření a neobsahuje žádné chemické přísady. Někdy se jí přezdívá „třináctý karlovarský pramen“.
0.04 l Beefeater London 95,- Kč
Beefeater, je jediný gin, který se vyrábí přímo v Londýně. Osvěžující, čistý a zároveň ostrý gin s nepatrným nádechem citrusů a ovoce, vyvážený chutí koření. Je výborným základem pro různé koktejly.
0,04 l Jack Daniel's old N°. 7 120,- Kč
0,04 l Bacardi Carta Blanca 37,5% (Portorico) 90,- Kč
Bacardi je jeden z nejpopulárnějších rumů, který je typický svou lehkostí, jemností a suchou chutí. Je využíván k míchání drinků.
0,04 l Jägermeister 95,- Kč
Šestapadesát ingrediencí (vzácné a exotické byliny, dřevo, koření, plody, semena a kořeny) dodává tomuto alkoholickému nápoji z německého Wolfenbüttelu jedinečnou a charakteristickou chuť Jägermeisteru.
0,04 l Žufánek Slivovice 115,- Kč
Slivovice je ovocný destilát s chutí a vůní po švestkách. Vyrábí se z vyzrálých švestek s pevně stanovenými poměry odrůd a tím je zajištěna originálnost pravé slovácké slivovice
0,04 l La Cofradia Blanco 130,- Kč
La Cofradia Blanco je 100% blue agáve tequila, která neprošla zráním v sudech.Plná chuť tequily La Cofradia Blanco se stopou citrusů přímo vybízí k vychutnání jen tak.
0,04 l Žufánek Hruškovice 125,- Kč