OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

Cuvée du Chateau

Cuvée du Chateau foto
Objem: 330ml Obsah alkoholu: 11% Stupňovitost 23°

Pivovar:
Van Honsebrouck
Pivní styl
Quadrupel
Přívlastek:
Speciál
Popis:
Cuvée du Chateau je speciální, archivní, tmavé pivo, které je skutečnou korunou pivovarnického řemesla a pýchou pivovaru Vanhonsebrouck. Základ tvoří vyzrálé tmavé pivo Kasteel Donker, což mu dodává nezaměnitelnou vůni i sametově elegantní chuť. Vysoká pevná pěna tvoří na skle krásné šněrování, vůně připomíná kvalitní portské. Pivo má jemnou vyváženou chuť s nádechem pražených karamelizovaných sladů s dozníváním hořkých podtónů anglických chmelů. Tento prestižní vyzrálý Ale se řadí mezi komplexní a gastronomicky vysoce ceněná piva. Xavier Vanhonsebrouck o tomto pivu říká: "Vyzrálé pivo se složitou povahou piva Kasteel Donker a jemnými tóny portského."

Doporučení:
Velice vhodný pro párování se sýry.