Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme.

Monk's Café

Monk's Café foto
Objem: 250ml Obsah alkoholu: 5.5% Stupňovitost 15°

Pivovar:
Van Steenberge
Pivní styl
Flemish Sour Ale
Přívlastek:
Speciál
Popis:
Monk's Café je svrchně kvašený, svěží, mírně kyselý, červenohnědý vlámský Ale. Má temně rubínovou barvu a intenzivní vůni červeného vína s tóny višní.

Historie:
Na počest bohaté historie se v pivovaru Van Steenberge vrátili ke kořenům a vyvinuli Monk's Café, svěží a mírně kyselé starovlámské hnědé pivo. Za dob Paula Van Steenberge se pivovar jmenoval Bios, což je řecké slovo pro „život" a byl to přímý odkaz na vlastní kvasinky, které dosud pečlivě chrání. Jako mikrobiolog byl vývojem kvasinek fascinován i syn, Jozef Van Steenberge, který vytvořil pivo „Bios Vlaams Bourgogne". „Bios Vlaams Bourgogne "bylo přejmenováno na „Monk's Café" a stále tak odkazuje na svůj původ. Starovlámské hnědé pivo vyrobené podle tradičních pravidel umění vaření piva pro dnešní milovníky piva.

Všechna piva v nabídce obsahují lepek a alergen číslo 1- obiloviny. - All beers on menu contain gluten and allergen # 1- cereals.