OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

Firemní akce

Pauwel Kwak Bierhuis vám pomůže uspořádat různé druhy oslav, firemních akcí, teambuildingů včetně degustačních akcí našich piv. Vychutnat si můžete nejširší nabídku belgických pivních speciálů u nás. Ponoříte se do autentické atmosféry pivního baru této země, která má bohatou pivní kulturu podobnou té francouzské vinné. Tento svět promění každou vaši akci v nezapomenutelný zážitek.

Firemní akce fotka č.1
Firemní akce fotka č.2

Vzhledem k široké nabídce našich piv vám rádi poradíme s výběrem, poskytneme odborný výklad k jednotlivým pivům a připravíme degustační akce. Výborná piva, sýry a naši domácí kuchyni si vychutnáte ještě lépe s příjemnou barovou hudbou.

Chcete si odnést nějaký dárek s sebou domů nebo obdarovat své blízké? Vyberte si z naší široké nabídky lahvových piv všech velikostí, chutí i tvarů a my vám je zabalíme s sebou. V naší archivní vitríně najdete i mnohé dárkové sety s krásnými pivními sklenicemi. Věnovat můžete také dárkové vouchery různých hodnot.

Těšíme se na vás.

Firemní akce fotka č.3