Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme.

Moinette Blonde

Moinette Blonde foto
Objem: 250ml Obsah alkoholu: 8.5% Stupňovitost 18°

Pivovar:
Dupont
Pivní styl
Belgian Blond Ale
Přívlastek:
Speciál
Popis:
Moinette Blonde je světle měděné, svrchně kvašené pivo, které dokvašuje v láhvi. Má hustou bílou pěnu, která zanechává na skle pěkné šněrování. Tělo vyniká velmi dobře vyváženými chutěmi – sladkou, hořkou, ovocnou s květinovými a bylinnými tóny. Jeho typickou charakteristiku mu dodává výběr belgických kvasinek. Jemné, sušší, mírně květinové a chmelové doznívání doplní požitek z tohoto piva, který je řadí mezi ta nezapomenutelná. Velmi komplexní a osvěžující pivo s jemným chmelovým aroma.

Historie:
Už od svého vzniku v r. 1955 je toto pivo z pivovaru Dupont považováno na belgickém trhu za "skvost". Původně se jmenovalo „Abbaye de la Moinette“, ale od r. 1980 se „Moinette“ stal obchodním názvem. Vyrábí se jako součást pivní trilogie Moinette.

Všechna piva v nabídce obsahují lepek a alergen číslo 1- obiloviny. - All beers on menu contain gluten and allergen # 1- cereals.