Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme.

Pivo Basa Sex

PIVO BASA SEX

Karetní společenská hra pro 2 až 6 lidí.. Balíček obsahuje: 52 karet s celebritami a 30 hracích karet (pivo-baso-sex). Hrací karty jsou v šesti barevných provedeních a každá série obsahuje na lícové straně symbol pro sex, pivo a basu + dvě prázdné karty (žolíky).

 

PRAVIDLA:

Všichni účastníci si rozdají hrací karty (pivo-basa-sex). Drží je tak, aby protihráči nevěděli, která je která. Hráč, který začíná, lízne z balíčku celebrit pět karet a dá je lícem nahoru. Následně vyloží hrací karty lícem dolů a vybere celebrity, s kterou by měl nejradši sex, s kterou by chtěl jít na pivo a kterou by poslal do vězení. Zbylé dvě celebrity označí žolíky. Protihráči nevidí, koho si vybral. Cílem hry je to odhadnout, nebo tipnout. Lze to samozřejmě nahlas komentovat, což doporučujeme. Všichni zbývající hráči označí třemi kartami pivo-basa sex io. jak si myslí, že první hráč hlasoval. Dva žolíky nepotřebují. Pak první hráč otočí své karty. Porovnává se jeho hlasování s tipy ostatních. Když protihráč tipoval správně, má bod, když nesprávně, má bod první hráč. A tak každý s každým. Je to jednoduché, například když hrají tři hráči, tak se vždycky rozděluje šest bodů. Zapíšou se body, zmíněných pět karet se dá stranou a další hráč lízne nových pět karet s celebritami. Pokračuje se stejně jako v prvním kole. Když karty celebrit dojdou, tak se dobře promíchají a může se hrát dál, případně se hra ukončí. Vyhrává hráč s nejvyším počtem bodů.

obrazek-Pivo Basa Sex