Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme.

Gouden Carolus Tripel

Gouden Carolus Tripel foto
Objem: 330ml Obsah alkoholu: 9% Stupňovitost 18°

Pivovar:
Het Anker
Pivní styl
Tripel
Přívlastek:
Speciál
Popis:
Gouden Carolus Tripel je 100% přírodní svrchně kvašený zlatý tripel dokvašující v láhvi, zvařený výhradně ze světlého sladu. Má plné tělo, je vyváženě chmelený, decentně sladový, se silnou příjemně ovocnou vůní a dozníváním. Toto pivo vás jistě upoutá svou elegantní chutí.

Historie:
I přes veškerý technologický pokrok je toto pivo vařeno podle starobylé tradice. Vařilo se původně od r. 1491 pro rytíře Řádu zlatého rouna a spojuje v sobě, stejně jako kdysi, ty nejlepší suroviny jako zralý ječmen a jemné chmele, aby se zachovala jeho maximálně čistá chuť. Již v roce 2002 získal zlaté ocenění na bienále "World Beer Cup" v kategorii "Tripel", v roce 2010 další zlato v soutěži "European Beer Star" v kategorii "Belgian Style Tripel" a v roce 2012 opět následovala zlatá medaile za nejlepší "Tripel" na světě "World's Best Belgian- Style Tripel".