Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme.

Bacchus Frambozenbier - Horký / Hot

Bacchus Frambozenbier - Horký / Hot foto
Objem: 150ml Obsah alkoholu: 5% Stupňovitost 12°

Pivovar:
Van Honsebrouck
Pivní styl
Fruit Beer
Přívlastek:
Zimní speciál
Popis:
Bacchus Frambozenbier je osvěžující Ale vařený podle původního vlámského stylu s jiskrnou sladkokyselou chutí malin. Základ tvoří hnědé pivo Oud Bruin (starovlámské hnědé), které následným zráním na malinách získává charakteristickou sladkokyselou příchuť. Má nádhernou tmavě červenofialovou barvu a intenzivní vůni čerstvých malin. Na patře zanechává jemnou sladkost a v chuti se prosadí plná textura šťavnatého ovoce. Doznívání je lahodně sladkokyselé. Xavier Vanhonsebrouck o tomto pivu říká: "Sladký dotek svrchně kvašeného ovocného piva s praženými slady, kořením a malinami."

Doporučení:
V zimním období se tento Bacchus podává pro zahřátí horký. V této podobě se jeho chuťové tóny a vůně umocní a doznívání je výrazně sladkokyselé.

Všechna piva v nabídce obsahují lepek a alergen číslo 1- obiloviny. - All beers on menu contain gluten and allergen # 1- cereals.