Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme.

Dubuisson / De Brabandere Alliance - Dárkový Set - Láhve 750ml

Dubuisson / De Brabandere Alliance - Dárkový Set - Láhve 750ml foto
Objem: 2 x 750 Obsah alkoholu: 0% Stupňovitost

Pivovar:
De Brabandere
Přívlastek:
Speciál
Popis:
Dubuisson / De Brabandere Alliance je dárkové balení, které se skládá ze dvou piv. První láhev je Petrus Quadrupel z pivovaru De Brabandere, který vzali v pivovaru Dubuisson a nechali ho šest měsíců zrát v dubových sudech od vína z Burgundska. Druha láhev je naopak pivo Bush Caractère z pivovaru Dubuisson, které vzali v pivovaru De Brabandere a smíchali (blendovali) ho s pivem Petrus Aged Pale. To poté nechali zrát dva roky v pivovaru De Brabandere. Výsledkem kombinovaného, 375 let pivovarského dědictví, jsou tato dvě neuvěřitelná belgická piva, která se stala skutečným zážitkem, který si můžete vychutnat při zvláštní příležitosti.

Historie:
Dubuisson / De Brabandere Alliance je speciálních edice dvojice piv z pivovarů Dubuisson a De Brabandere, která byla vytvořena v roce 2019 k oslavě 125. výročí pivovaru De Brabandere a 250. výročí pivovaru Dubuisson.

Doporučení:
Krásná dárková sada dvou lahví o objemu 750 ml, která se stane perfektním dárkem pro každého milovníka piva.