OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

Westmalle Dubbel

Westmalle Dubbel foto
Objem: 330ml Obsah alkoholu: 7% Stupňovitost 15°

Pivovar:
Westmalle
Pivní styl
Dubbel
Přívlastek:
Trapistické
Popis:
Westmalle Dubbel je trapistické pivo tmavě červeno-hnědé barvy, které prochází druhotnou fermentací v láhvi. Pivo korunuje krémová pěna s vůní sladu, jež na sklenici vykresluje nádhernou krajku. Jeho chuť je bohatá, komplexní a perfektně vyvážená. Ucítíte chuť a vůni karamelových, sladových a ovocných esterů připomínajících zralý banán a koření. Má dlouhé suché doznívání, které v ústech zanechává čerstvou hořkost. Pivo nese známku "Authentic Trappist Product"

Historie:
V r. 1865 začali mniši z Westmalle kromě svého stolního piva vařit také tmavé trapistické pivo. V r. 1926 upravili recepturu a zdvojnásobili množství surovin na výrobu nového, silnějšího piva. Dubbel je logické jméno pro toto "zdvojené pivo", i když se to častěji nazývá „Trappist". Základem Westmalle Dubbel je recept z r. 1926.