OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

Orval

Orval foto
Objem: 330ml Obsah alkoholu: 6.2% Stupňovitost 14°

Pivovar:
Orval
Pivní styl
Belgian Pale Ale
Přívlastek:
Trapistické
Popis:
Orval v jeho jednoduché a nezaměnitelné láhvi. Trapistický pivovar d'Orval produkuje pouze jeden druh piva a díky jeho výrazné ovocné a hořké chuti se stalo skutečným skvostem v exkluzivním světě autentických trapistických piv. Orval je svrchně kvašené pivo. Proces stárnutí mu dodává ovocný tón, který vytváří jemnou rovnováhu mezi plnou komplexní chutí a hořkostí tohoto piva. Díky anglické metodě chmelení je vůně piva velmi výrazná. Různá stádia kvašení, kombinované kvašení s původními kvasnicemi a divokými kvasnicemi, po které následuje ještě refermentace v láhvi znamenají, že pivo musí nějakou dobu zrát a vyžaduje četné kontroly kvality. Pivo nese známku "Authentic Trappist product"

Historie:
Pivo bylo poprvé uvařeno v r. 1931 a za svoji jedinečnou chuť vděčí kvalitě vody, chmele a použitých kvasnic. Pivovar si vybral velmi aromatické a jedinečné chmelové odrůdy, které mají své kořeny hluboko v historii. Prvním sládkem pivovaru byl Němec jménem Martin Pappenheimer, který je pohřben u Villers-devant-Orval.