OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

Monk's Café

Monk's Café foto
Objem: 330ml Obsah alkoholu: 5.5% Stupňovitost 15°

Pivovar:
Van Steenberge
Pivní styl
Flemish Sour Ale
Popis:
Monk's Café je svrchně kvašený, svěží, mírně kyselý, červenohnědý vlámský Ale. Má temně rubínovou barvu a intenzivní vůni červeného vína s tóny višní.

Historie:
Na počest bohaté historie se v pivovaru Van Steenberge vrátili ke kořenům a vyvinuli Monk's Café, svěží a mírně kyselé starovlámské hnědé pivo. Za dob Paula Van Steenberge se pivovar jmenoval Bios, což je řecké slovo pro „život" a byl to přímý odkaz na vlastní kvasinky, které dosud pečlivě chrání. Jako mikrobiolog byl vývojem kvasinek fascinován i syn, Jozef Van Steenberge, který vytvořil pivo „Bios Vlaams Bourgogne". „Bios Vlaams Bourgogne "bylo přejmenováno na „Monk's Café" a stále tak odkazuje na svůj původ. Starovlámské hnědé pivo vyrobené podle tradičních pravidel umění vaření piva pro dnešní milovníky piva.