OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

Moinette Blonde

Moinette Blonde foto
Objem: 330ml Obsah alkoholu: 8.5% Stupňovitost 18°

Pivovar:
Dupont
Pivní styl
Belgian Blond Ale
Přívlastek:
Speciál
Popis:
Moinette Blonde je světle měděné, svrchně kvašené pivo, které dokvašuje v láhvi. Má hustou bílou pěnu, která zanechává na skle pěkné šněrování. Tělo vyniká velmi dobře vyváženými chutěmi – sladkou, hořkou, ovocnou s květinovými a bylinnými tóny. Jeho typickou charakteristiku mu dodává výběr belgických kvasinek. Jemné, sušší, mírně květinové a chmelové doznívání doplní požitek z tohoto piva, který je řadí mezi ta nezapomenutelná. Velmi komplexní a osvěžující pivo s jemným chmelovým aroma.

Historie:
Už od svého vzniku v r. 1955 je toto pivo z pivovaru Dupont považováno na belgickém trhu za "skvost". Původně se jmenovalo „Abbaye de la Moinette“, ale od r. 1980 se „Moinette“ stal obchodním názvem. Vyrábí se jako součást pivní trilogie Moinette.