OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

La Trappe Witte

La Trappe Witte foto
Objem: 330ml Obsah alkoholu: 5.5% Stupňovitost 12°

Pivovar:
De Koningshoeven
Pivní styl
Wit
Přívlastek:
Trapistické
Popis:
La Trappe Witte je světlé pšeničné pivo zakaleného vzhledu s krásnou bílou hlavou, které je jediným trapistickým bílým pivem na světě. Jeho vůně je lehce kyselá s květinovými a ovocnými (citrusovými, broskvovými, meruňkovými) tóny chmelu a koření, díky kterému si vzpomenete na pepř a hřebíček. Použitý pšeničný slad působí v pivu znatelnou svěžest. La Trappe Witte je velice pitelné a osvěžující pivo. Jeho chuť je jemná, sladová a lehce kyselá. Na jazyku způsobuje nepatrné mravenčení, protože je sycený oxidem uhličitým. Má suché a lehce hořké doznívání. Pivo nese známku "Authentic Trappist Product"

Doporučení:
Pokyny pro podávání - Nalijte pivo z láhve až skoro do dna a nechte v ní zhruba jeden centimetr. Lehce promíchejte usazené kvasinky ze dna láhve a nalijte je poté také do sklenice. Ty pak budou klesat pivem jako závoj.