OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

Gouden Carolus Tripel

Gouden Carolus Tripel foto
Objem: 330ml Obsah alkoholu: 9% Stupňovitost 18°

Pivovar:
Het Anker
Pivní styl
Tripel
Přívlastek:
Speciál
Popis:
Gouden Carolus Tripel je svrchně kvašený zlatý tripel zrající v láhvi, získaný výhradně ze světlého sladu a 100 % přírodní. Má plné tělo, je vyváženě chmelený, decentně sladový, ovocný se silnou příjemnou vůní a dozníváním. Toto pivo vás jistě upoutá svou elegantní chutí.

Historie:
I přes veškerý technologický pokrok je toto pivo vařeno podle starobylé tradice. Vařilo se původně od r. 1491 pro rytíře Řádu zlatého rouna a spojuje v sobě, stejně jako kdysi, ty nejlepší suroviny jako zralý ječmen a jemné chmele, aby se zachovala jeho maximálně čistá chuť. Již v roce 2002 získal zlaté ocenění na bienále "World Beer Cup" v kategorii "Tripel", v roce 2010 další zlato v soutěži "European Beer Star" v kategorii "Belgian Style Tripel" a v roce 2012 opět následovala zlatá medaile za nejlepší "Tripel" na světě "World's Best Belgian- Style Tripel".