OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

Bush Triple

Bush Triple foto
Objem: 330ml Obsah alkoholu: 10.5% Stupňovitost 20°

Pivovar:
Dubuisson
Pivní styl
Belgian Strong Pale Ale (Golden Ale)
Popis:
Bush Triple je filtrované, svrchně kvašené pivo, které se hodí do řady vedle Bush Caractère a Bush de Noël. Použití tradičních sladových odrůd a známého chmele Saaz dává pivu jasnou světlou barvu. Můžeme zde pozorovat vývoj jemné, ale zároveň velmi vyvážené palety vůní a chutí. Zdlouhavý proces fermentace zvyšuje objem alkoholu na 10,5%, ale současně produkuje pivo, které je velmi snadno stravitelné. Bush Triple má zlatou blond barvu. Výrazné vůně banánu a ananasu jsou doplněny květnatými doteky a náznaky citrusových plodů, díky nimž je jejich přítomnost cítit hlavně v chuti. Je to jemné, mírně hořké pivo s vyváženou chutí.

Historie:
V r. 1998 představil Hugues Dubuisson nový Bush, který se zaměřoval na milovníky blond piva. Zahájení připomnělo 65. výročí piva Bush Caractère, který na trh před všemi těmi lety uvedl jeho dědeček Alfred. Bush Triple vznikl pod odborným dohledem a se stejnými pivovarskými kvasinkami, jako ostatní piva Bush.

Doporučení:
Výborný jako aperitiv nebo digestiv.