OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

Bush Caractère

Bush Caractère foto
Objem: 330ml Obsah alkoholu: 12% Stupňovitost 24°

Pivovar:
Dubuisson
Pivní styl
Belgian Strong Ale
Přívlastek:
Speciál
Popis:
Bush Caractère je filtrované, svrchně kvašené pivo, vyrobené ze sladu, chmele, přírodních cukrů, vody z vlastního podzemního zdroje pivovaru a exkluzivních pivovarských kvasinek, které byly kultivovány po dobu 80 let. Výraznou hořkosladkou chuť tohoto piva, jeho jemnou chuťovou strukturu a charakteristickou jantarovou barvu mají na svědomí použité karamelové slady a odbornost a trpělivost mistra sládka. Podíl sladu a aktivní pivovarské kvasinky vytvářejí jedno z nejsilnějších belgických piv s obsahem alkoholu 12%. Překvapivá chuť a vůně zralého ovoce, zejména pak banánů, belgických malinových bonbónů a hlavně karamelu vám zaručí plnohodnotné pivo s hořkosladkou chutí a stopou lékořice.

Historie:
Poprvé bylo toto pivo představeno v r. 1933 pod názvem „Bush Beer". Je to jedno z nejstarších speciálních piv v Belgii a vlajková loď pivovaru Dubuisson. Předchozí název tohoto piva byl Bush Ambrée.

Doporučení:
Výborný jako aperitiv nebo digestiv.