OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

Baptist Wit

Baptist Wit foto
Objem: 330ml Obsah alkoholu: 5% Stupňovitost 12°

Pivovar:
Van Steenberge
Pivní styl
Wit
Popis:
Baptist Wit je svrchně kvašené, lehké, osvěžující pšeničné pivo. Má slámově žlutou barvu a lehké citrusové aroma s bylinnými tóny. Pivo příjemně doplňuje dotek koriandru a pomerančové kůry.

Historie:
1784 byl rok, kdy Jan Baptist De Bruyne položil pivovarnické základy Van Steenberge. Proto není lepší pocta zakladateli pivovaru než piva Baptist. Protože neexistovalo chlazení, piva se v té době vařila zásadně v zimě. Po uvaření byla distribuována rovnou do hospod, což je praxe, která dodnes přetrvává. Výsledkem je přístupné řemeslné pivo s plnou a bohatou chutí. Piva se vaří s moderními technikami a s úctou ke své bohaté historii. Recept, na který by byl Jan Baptist právem hrdý.

Doporučení:
Vhodné pro osvěžení.