OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

Bacchus Vlaams Oud Bruin

Bacchus Vlaams Oud Bruin foto
Objem: 375ml Obsah alkoholu: 4.5% Stupňovitost 11°

Pivovar:
Van Honsebrouck
Pivní styl
Flemish Brown Ale (Oud Bruin)
Popis:
Bacchus Vlaams Oud Bruin je lehký a osvěžující Ale v původním vlámském stylu - Oud Bruin (starovlámské hnědé), vařený podle středověkého receptu. Má rozmanitou kořeněnou chuť s dokonalou vyvážeností sladkosti a kyselosti. Je typický svou nízkou hořkostí bez chmelové příchutě. V doznívání se mísí nasládlý karamelový tón praženého sladu a dubového dřeva s kyselostí typickou pro mladá vína. Tato kyselost je však méně výrazná než kyselost ostatních vlámských červenohnědých piv, proto je Bacchus Vlaams Oud Bruin velmi osvěžujícím pivem vhodným k hašení žízně. Xavier Vanhonsebrouck o tomto pivu říká: "Objevte svět kyselých piv s tímto tradičním vlámským červenohnědým pivem."

Doporučení:
Skvěle se hodí k sýrům.