OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

Gulden Draak Cuvée Prestige Bourbon

Gulden Draak Cuvée Prestige Bourbon foto
Objem: 750ml Obsah alkoholu: 10.5% Stupňovitost 22°

Pivovar:
Van Steenberge
Pivní styl
Belgian Dark Strong Ale (Barley Wine)
Přívlastek:
Speciál
Popis:
Gulden Draak Cuvée Prestige Bourbon je Gulden Draak Classic, který nechali v pivovaru Van Steenberge zrát po dobu 8 týdnů ve speciálně vybraných sudech od Bourbonu. Tyto sudy pocházejí z Ameriky a v původní palírně byly použity pouze dvakrát. Po zrání prochází pivo opětovným kvašením s jedinečnými a vlastními vinnými kvasnicemi, které zajistí pivu dokonalou rovnováhu. Typické chuťové vlastnosti Gulden Draak Classic výborně harmonizují s hřejivými tóny medu, rozinek, vanilky a dřeva (a mírně sladkých vůní) sudů od Bourbonu. Výsledkem je originální, extra rafinované, degustační pivo "Barley Wine" s lahodnou chutí, které si opravdu užijete!

Historie:
Výjimečný Cuvée Prestige se začalo vařit v r. 2020 a v současné době existuje ve dvou verzích. Gulden Draak Cuvée Prestige Bourbon and the Gulden Draak Cuvée Prestige Laphroaig.

Doporučení:
Vhodný jako aperitiv nebo digestiv, k relaxaci u krbu či s doutníkem.