OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

Cuvée des Trolls Triple

Cuvée des Trolls Triple foto
Objem: 750ml Obsah alkoholu: 7.5% Stupňovitost 16°

Pivovar:
Dubuisson
Pivní styl
Belgian Strong Pale Ale (Golden Ale)
Popis:
Cuvée des Trolls Triple je Cuvée des Trolls, který znovu fermentuje v láhvi. Je to svrchně kvašené, světlé pivo slámově žluté barvy. Má plnou chuť s mírnou hořkostí a velmi příjemnou ovocnou vůní citrusů a nezralých jablek, která vzniká mj. přidáním sušené pomerančové kůry při procesu vaření piva. Cuvée des Trolls Triple je velmi osvěžující a pitelné pivo. Opětovné kvašení v láhvi posiluje a zvýrazňuje jemnou, ovocnou vůni a chuť tohoto piva a způsobuje v něm přirozený kvasnicový zákal.

Historie:
Cuvée des Trolls Triple se vařilo poprvé k oslavě 10. výročí Cuvée des Trolls. Cuvée des Trolls Triple je uvařený v minipivovaru Le Brasse-Temps, který v Louvain-la-Neuve založila Brasserie Dubuisson.