OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

Bush Noël Premium

Bush Noël Premium foto
Objem: 750ml Obsah alkoholu: 12% Stupňovitost 24°

Pivovar:
Dubuisson
Pivní styl
Belgian Dark Strong Ale (Barley Wine)
Přívlastek:
Vánoční speciál
Popis:
Bush Noël Premium je velice silný, vánoční Ale, s obsahem alkoholu 12%. Má nádhernou, temně jantarovou barvu a plné kulaté tělo. Jeho vůně je rozmanitá, ale to, co vás nejprve zarazí, je vůně zelených jablek, která postupně ustupuje tónům ananasu, banánů, karamelu, sušeného ovoce, ořechů a švestek. Jedná se o jemné pivo s plnou chutí se stopami sladkosti, pralinek a čokolády, které je doplněno krásně dlouhým dozníváním. Bush Noël Premium je tradiční Bush Noël, který po dobu tří týdnů znovu fermentoval v 75cl láhvích v teplém sklepě pivovaru.

Historie:
Bush Noël Premium byl představen v r. 1991 jako reakce na požadavky zákazníků, kteří chtěli pro oslavy konce roku něco speciálního.