OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

Bush Caractère Refermentée

Bush Caractère Refermentée foto
Objem: 750ml Obsah alkoholu: 12% Stupňovitost 24°

Pivovar:
Dubuisson
Pivní styl
Belgian Strong Ale
Přívlastek:
Speciál
Popis:
Bush Caractère Refermentée je Tripel, který má silně ovocnou vůni s tóny zelených jablek, belgických malinových bonbónů a zralých banánů. Po rmutování se uvolní také aroma ořechů a karamelu. Překvapí vás svou rovnováhou mezi hořkostí a zbytkovým cukrem doplněným dojmem zralého ovoce. Jeho základ vychází z piva Bush Caractère, který je znovu fermentován v 75cl láhvích. Při refermentaci v láhvi pivo získá mimořádně jemnost a kulatost s přírodním kvasinkovým zakalením. Má charakteristickou chuť a vůni mateřského piva Bush Caractère. Nádherná láhev i šampaňský korek přispívají k prestižnímu výrazu piva Bush Caractère Refermentée.

Historie:
Bush Caractère Refermentée , který byl představen v r. 2008 k 75. výročí Bush Caractère. Předchozí název tohoto piva byl Bush Triple Ambrée.

Doporučení:
Výborný jako aperitiv nebo digestiv