Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme.

La Divine

La Divine foto
Objem: 330ml Obsah alkoholu: 9.5% Stupňovitost 20°

Pivovar:
Silly
Pivní styl
Tripel
Přívlastek:
Klášterní
Popis:
La Divine je silné, svrchně kvašené pivo jantarové barvy. Je to klášterní tripel s krémovou pěnou, jež má vůni s náznaky ječmene, vína, sladkými tóny kandysu, cukru a ovoce. Chuť je lehce sladká a ovocná, s nádechem karamelu s delším dozníváním. Pivo s bohatým pocitem v ústech a chmelovým tónem, za které vděčí použitému chmelu Kent a Hallertau. Velmi pěkně vyvážené pivo s tělem a rozmanitou chutí.

Historie:
La Divine je pivo, které vytvořil pivovar Silly na požádání. Distributor piva z Battice, který se nacházel v oblasti Liege, našel starý místní recept. S ním přišel na počátku devadesátých let do pivovaru Silly, aby podle něj vyrobil pivo, což se záhy stalo.

Doporučení:
Doporučujeme s pizzou nebo k předkrmům.

Všechna piva v nabídce obsahují lepek a alergen číslo 1- obiloviny. - All beers on menu contain gluten and allergen # 1- cereals.