Bush Caractère

Bush Caractère foto
Objem: 250ml Obsah alkoholu: 12% Stupňovitost 24°

Pivovar:
Dubuisson
Pivní styl
Amber Ale
Přívlastek:
Speciál
Popis:
Bush Caractère je filtrované, svrchně kvašené pivo, vyrobené ze sladu, chmele, přírodních cukrů, vody z vlastního podzemního zdroje pivovaru a exkluzivních pivovarských kvasinek, které byly kultivovány po dobu 80 let. Výraznou hořkosladkou chuť tohoto piva, jeho jemnou chuťovou strukturu a charakteristickou jantarovou barvu mají na svědomí použité karamelové slady a odbornost a trpělivost mistra sládka. Podíl sladu a aktivní pivovarské kvasinky vytvářejí jedno z nejsilnějších belgických piv s obsahem alkoholu 12%. Překvapivá chuť a vůně zralého ovoce, zejména pak banánů, belgických malinových bonbónů a hlavně karamelu vám zaručí plnohodnotné pivo s hořkosladkou chutí a stopou lékořice.

Historie:
Poprvé bylo toto pivo představeno v r. 1933 pod názvem „Bush Beer". Je to jedno z nejstarších speciálních piv v Belgii a vlajková loď pivovaru Dubuisson. Předchozí název tohoto piva byl Bush Ambrée.

Doporučení:
Výborný jako aperitiv nebo digestiv.

Všechna piva v nabídce obsahují lepek a alergen číslo 1- obiloviny. - All beers on menu contain gluten and allergen # 1- cereals.