OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

Kwaremont - Dárkový Set - Láhve 330ml

Kwaremont - Dárkový Set - Láhve 330ml foto
Objem: 4 x 330 Obsah alkoholu: 6.6% Stupňovitost 16°

Pivovar:
De Brabandere
Pivní styl
Belgian Blond Ale
Popis:
Kwaremont je jako vražedný výstup Oude Kwaremont ve vlámských Ardenách: ohnivý a nabitý charakterem. Toto plné sladové pivo přináší v prvním doušku náraz sladového pocitu, po kterém toužíte po každé cyklistické vyjížďce. Kwaremont je pivo vařené pro opravdové cyklisty a pro všechny, kdo prostě jízdu na kole milují. Světlé, svrchně kvašené pivo s obsahem alkoholu 6,6%, která odpovídá nejstrmějším svahům ve vlámských Ardenách. Chutná a voní jemně sladově s vyváženou hořkostí vybraného chmele. Dárkové balení obsahuje 4x láhev 330ml + originální sklenici.

Doporučení:
Kwaremont je pivo vařené pro opravdové cyklisty a pro všechny, kdo prostě jízdu na kole milují. Je největší odměnou po každé cyklistické vyjížďce. Kwaremont je vhodný v každé roční době a je výborný na žízeň.