OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

OD 14.10. 2020 POUZE VÝDEJ E-SHOPU, OKÉNKO A ROZVOZ NA OBJEDNÁVKU

Naše provozovna bude ve výše uvedeném čase (17-19) od úterý do soboty fungovat jako výdej objednaného zboží v E-shopu Bierhuis.cz a zároveň jako prodej piva s sebou. Další možností bude objednaní belgických piv skrz e-mail info@pauwelkwak.cz. Rozvážka pak bude po Praze při objednávce do 1000,- Kč za 100,-  a nad 1000,- Kč zdarma.

Vybírat můžete v naší nabídce na stránkách https://nabidka.pauwelkwak.cz/.

 

Případné dotazy na tel 722 918 815, příp. 608 608 539 (pokusíme se být co nejvíce na příjmu).

 

 

 

Je nám velice líto, že neustále měníme otevírací dobu, otevíráme a zavíráme, což samozřejmě není pro nikoho vůbec příjemné. 

Plně si uvědomujeme, že tato doba není jednoduchá pro nikoho. Každý se snaží ochránit zdraví své i druhých, udržet a postarat se o rodinu, zaměstnance, své podnikání, prostě o vše, co roky budoval a na čem mu záleží. A hospoda je především o tvrdé práci a dobré a kvalitní službě pro lidi. Je bohužel smutné, že do této situace jsme se nedostali vlastní vlastní vinou nebo neschopností, ale rozhodováním a nečinností druhých, což se nedá z naší pozice ovlivnit.

Hospoda je místo, kde se lidé mají scházet, kde se mají cítit dobře a kde se mají bavit se svými přáteli. Proto hospoda bez lidí nemůže existovat. Chceme vás požádat, abyste nám zachovali přízeň a i v budoucnu k nám nadále chodili na pivo a kupovali dobré belgické pivo v našem e-shopu. Pomůžete nám tím přežít tuto dobu a my tu budeme moct být pro vás i v těch lepších časech. Abyste zkrátka měli pořád místo, kde se cítíte dobře a kde se s vašimi blízkými budete scházet a bavit i nadále.

Děkujeme. Váš tým Bierhuis.

obrazek-OD 14.10. 2020 POUZE VÝDEJ E-SHOPU, OKÉNKO A ROZVOZ NA OBJEDNÁVKU