OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

29.12. 2020 BELGICKÉ PIVNÍ VÁNOCE

V úterý 29. 12. 2020 v 19:30 vysíláme live stream degustační talkshow "Belgické pivní Vánoce" analytika Českého rozhlasu, autora knihy "Pivní království Belgie" a především milovníka belgického piva Filipa Nerada a jeho hostů.

 

Vychutnejte si on-line degustaci vybraných belgických piv s Filipem a jeho hosty, příjemně se pobavte a rozšiřte si své znalosti nejen o belgickém pivu. Degustovat se samozřejmě nedá bez piv, ta ideální belgická na vánoční svátky a na tento večer získáte v balíčku na Bierhuis.cz.

 

Pro vyznavače dobré zábavy jsou k dispozici i samostatné vstupenky na tuto unikátní pivní talkshow, a to na Talkshow "Belgické pivní Vánoce" , Livestream, ČR - Vstupenky | Ticketstream.

 

Filip si pozval advokátku a spisovatelku Danielu Kovářovou, novináře, spisovatele a stand-up komika Miloše Čermáka, novináře, moderátora a stand-up komika Luďka Staňka a zakladatele a stratéga Aboxs Communications Martina Lidického.

 

Všechny varianty balíčků obsahují vždy výběr pěti belgických piv, originální skleničku, pět pivních tácků a vstupenku (přístupový kód) na live stream. Dražší varianta je s podepsanou knihou Filipa Nerada "Pivní království Belgie". Začátkem prosince rozšíříme výběr balíčků ještě o podepsanou knihu Daniely Kovářové a Ladislava Jakla "Pivař a Blondýna".

 

Potěšte své blízké originálním vánočním dárkem.

 

#BelgickePivniVanoce

obrazek-29.12. 2020   BELGICKÉ PIVNÍ VÁNOCE