OD 18.12. 2020 POUZE PRODEJNÍ OKÉNKO

NOUZOVÝ STAV - OD 18.12. 2020 jsou vnitřní prostory baru Pauwel Kwak Bierhuis dočasně uzavřeny a bude fungovat od pondělí do pátku v čase 16 -19 pouze prodejní okénko.

To bude sloužit zároveň jako výdejní místo objednaného zboží z e-shopu https://bierhuis.cz/.

Další možností bude objednaní belgických piv e-mailem info@pauwelkwak.cz. Rozvážka naším barmanem pak bude po Praze při objednávce do 2000,- Kč za 100,- a nad 2000,- Kč zdarma.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a sekci AKTUALITY.

20.11. 2019 MONTE CRISTO

Dlouho jsme se nemohli dočkat chvíle, kdy vám oficiálně představíme toto zbrusu nové pivo. Někdy v první půlce tohoto roku jsme byli v pivovaru Brouwerij Bosteels a ochutnali jsme opravdový skvost, který byl v tu dobu ještě v procesu příprav. Nebylo jméno, nebyla sklenice ani láhev a vše kolem se teprve ladilo. Jediné, co už bylo hotové, bylo nové pivo. A popravdě musíme říct úžasné pivo. Jedno z nejlepších, co jsme kdy ochutnali..

Pár měsíců poté jsme byli pozváni na oficiální slavnostní představení do Bruselu, kde jsme se dozvěděli celý příběh, mluvili jsme se sládkem a znovu jsme ochutnávali..

Pivo, které je inspirované románem Alexandra Dumase, uvařené ze čtyř různých sladů, zrající jedenáct týdnů v dubových sudech na sherry. S chutí po víně, vanilce, karamelu, čokoládě, lískových oříšcích, medu a mandlích s 11,5% ABV, které se perfektně hodí k uchování v archivu.

Po dlouhých sedmnácti letech pivovar Bosteels rozšířil svoji řadu piv o jedno zbrusu nové.. Opravdové, vznešené, lahodné, degustační pivo, které je určené pro vzácné chvíle..

M O N T E    C R I S T O

 

 

 

 

 

 

 

obrazek-20.11. 2019 MONTE CRISTO
obrazek-20.11. 2019 MONTE CRISTO - 2